Brak produktów
Ostatnio przeglądane
Lampa LED do basenu Aquaviva LED008...
kamień naturalny, marmurowy, łamany, nieregularny Dostawa do 8 dni.
M-LED008-18
Nowy produkt
Lampa LED do basenu Aquaviva LED008 252LED (18 W) RGB
+ elementy montażowe
| Symbol (nazwa) | Lampa LED LED008 252LED (18 W) |
| Strumień świetlny, Lm | 72.6 |
| Ilość diod, szt | 546 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Moc | 18 W |
| Rodzaj montażu | Wbudowany/naścienny |
| Długość kabla, m | 4 m |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Producent | Aquaviva |
| Gwarancja | 12 miesiące |
Reflektor LED do basenu Aquaviva LED008 na 252 LED. Zapewnia doskonałe oświetlenie basenów, fontanny i SPA. Reflektor jest łatwy w montażu i obsłudze. Zgodny jest z normą wodoodporności IP68. Natężenie oświetlenia wynosi 982 lx.
Elementy mocujące są zawarte w zestawie.
Wymiary Reflektora wynoszą 230.3 x 47.5 mm. Obudowa wykonana jest z białego tworzywa sztucznego. Reflektor będzie organicznie wyglądał w każdym zbiorniku wodnym i zapewni miękkie, estetyczne oświetlenie. Rama montażowa umożliwia montaż reflektora bezpośrednio na powierzchni niecki. Wbudowane uchwyty pozwalają na ukrycie nadmiaru przewodu bezpośrednio pod obudową lampy.
Reflektory Aquaviva są kompatybilne z większością nisz lamp PAR56. Lampę diodową można łatwo wyjąć z ramy reflektora. Zawsze istnieje możliwość wymiany uszkodzonego lub przestarzałego reflektora halogenowego na nowszą, bardziej ekonomiczną żarówkę LED.

| Informacje dodatkowe |
|
|---|---|
| Zawartość zestawu |
|