Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Najczęściej kupowane

Informacje dodatkowe

Nowe produkty

Polityka Prywatności

mozaikaszklana.pl


§1

Określenie Właściciela Serwisu

1. Właścicielem platformy mozaikaszklana.pl jest:

MOZ-BUD Mirosław Kukla 
z siedzibą przy ul. Krzyżowa 9a , 40-111 Katowice
NIP: 6271564255 
REGON: 368702748 
Tel. +48 604530274
E-mail: biuro@moz-bud.pl


§2

Polityka prywatności i ochrony danych osobowych

1. Właściciel serwisu mozaikaszklana.pl respektuje i szanuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

2. Właściciel serwisu mozaikaszklana.pl dokłada wszelkich starań aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych użytkowników.

3. Dane użytkowników są chronione w sposób zapewniający ich ochronę przed dostępem osób trzecich.

4. Właściciel serwisu mozaikaszklana.pl zbiera dane podawane przez Klientów podczas kontaktu z pracownikami mozaikaszklana.pl, lub poprzez założenie Konta na stronie mozaikaszklana.pl, lub poprzez złożenie zamówienia na stronie mozaikaszklana.pl.

5. Dane użytkowników są wykorzystywane w celach:

  • handlowych – w celu realizacji zamówienia. Na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje o przebiegu procesu zamówienia. 
  • marketingowych - na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje handlowe, informacje o nowościach w serwisie lub nowościach handlowych, inne informacje o charakterze reklamowym, promocyjnym, oferty handlowe - wysyłane cyklicznie. Jeżeli wyrazi na to dodatkową zgodę. 
  • Kontaktu ze strony pracowników mozaikaszklana.pl.

6. Dane użytkowników nie są przekazywane innym firmom. Wyjątkiem od tej reguły jest przekazywanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia, umowy do podmiotów świadczących usługi transportowe (np. firmy kurierskie, poczta polska).

7. Właściciel serwisu mozaikaszklana.pl może kontaktować się z użytkownikiem mailowo, telefonicznie lub listownie m.in. celem weryfikacji danych adresowych - koniecznych do realizacji umowy.

8. Użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych, jak również prawo do ich usunięcia. Może to zrobić poprzez kontakt z właścicielem serwisu mozaikaszklana.pl pod nr tel. 604530274 oraz pod adresem e-mail: biuro@moz-bud.pl

9. Dane są przetwarzane w zgodzie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)