Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Polityka Prywatności

mozaikaszklana.pl


§1

Określenie Właściciela Serwisu

1. Właścicielem platformy mozaikaszklana.pl jest:

MOZ-BUD Mirosław Kukla 
z siedzibą przy ul. Krzyżowa 9a , 40-111 Katowice
NIP: 6271564255 
REGON: 368702748 
Tel. +48 604530274
E-mail: biuro@moz-bud.pl


§2

Polityka prywatności i ochrony danych osobowych

1. Właściciel serwisu mozaikaszklana.pl respektuje i szanuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

2. Właściciel serwisu mozaikaszklana.pl dokłada wszelkich starań aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych użytkowników.

3. Dane użytkowników są chronione w sposób zapewniający ich ochronę przed dostępem osób trzecich.

4. Właściciel serwisu mozaikaszklana.pl zbiera dane podawane przez Klientów podczas kontaktu z pracownikami mozaikaszklana.pl, lub poprzez założenie Konta na stronie mozaikaszklana.pl, lub poprzez złożenie zamówienia na stronie mozaikaszklana.pl.

5. Dane użytkowników są wykorzystywane w celach:

  • handlowych – w celu realizacji zamówienia. Na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje o przebiegu procesu zamówienia. 
  • marketingowych - na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje handlowe, informacje o nowościach w serwisie lub nowościach handlowych, inne informacje o charakterze reklamowym, promocyjnym, oferty handlowe - wysyłane cyklicznie. Jeżeli wyrazi na to dodatkową zgodę. 
  • Kontaktu ze strony pracowników mozaikaszklana.pl.

6. Dane użytkowników nie są przekazywane innym firmom. Wyjątkiem od tej reguły jest przekazywanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia, umowy do podmiotów świadczących usługi transportowe (np. firmy kurierskie, poczta polska).

7. Właściciel serwisu mozaikaszklana.pl może kontaktować się z użytkownikiem mailowo, telefonicznie lub listownie m.in. celem weryfikacji danych adresowych - koniecznych do realizacji umowy.

8. Użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych, jak również prawo do ich usunięcia. Może to zrobić poprzez kontakt z właścicielem serwisu mozaikaszklana.pl pod nr tel. 604530274 oraz pod adresem e-mail: biuro@moz-bud.pl

9. Dane są przetwarzane w zgodzie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)